Únor 2015

Hlavní Diskuze

11. února 2015 v 18:08 | Filip Vrba

Hlavní Diskuze


Zde můžete napsat co se vám honí hlavou...
(Nějaké poznámky, rady, teorie apod.)

Vše do komentáře...

Upozornění

"Nevhodné komentáře které obsahují urážlivé výrazy, nebo reklamní propagace budou smazány!"Můj život

6. února 2015 v 4:37 | Filip Vrba
MŮJ ŽIVOT


Život je darem! Naše mysl a naše srdce, je naším životem. Naše přirozenost i ctnost. Jsme na cestách, u kterých si můžeme vybrat, dvě cesty. Když si vybereme přirozenou cestu, tak žijeme naprosto jednoduchým životem, máme jednoduché sny, jsme šťastný v tom co děláme, jsme na tolik naplňování štěstím, že nechceme mít jiné životy. Cesta ctnosti, je moudrem k našemu žití, je naším srdcem, liší se tím, že přirozenost se řadí do myslí a ctnost do srdcí. Je to naším posláním, hledáme ve svém životě tu touhu a naplnění svého života. Jsme tak natolik paralyzování okolím, že jsme většinou v depresích, jsme pro svět jiní lidi. 80% populace na této planetě, jsou introverti a 20% jsou extroverti. Máme své vlastní mentální světy, každý jsme originální. Introverti jsou uzavření lidé, někteří jsou natolik uzavření, že nevnímají emoce, nikdy nezažili tu přirozenost, stali se člověkem ctnosti.


Co přesněji píšu? Jsem introvert a vybral jsem si cestu ctnosti, pořád hledám to naplnění, hledám tu správnou cestu… Neustále musím psát. Nestále musím myslet nad to, co se mi honí v hlavě. Jsem v moři emocí a ztrácím se. Hledám snad smysl mého života…Zde jsem nakreslil můj graf života…
Jde vidět, že se odehrává v trojúhelníku. Trojúhelník je známka života, má tři body: "Srdce, Mysl a Život". Jsou to duševní a fyzické stránky osobnosti, vždy ukazují dvoje cesty…

"Srdce, Mysl a Život"

Jednou jsem i napsal citát, který značí nicotu:
"Souznění tvé duše, je splynutí tvé naděje, která pomaličku, padá a padá. Potom zjistíš že jsi sám, samota která tě provádí po světě. Svět bez barev. Touha, která Tě, po tvých cestičkách, pronásleduje..."
Filip Vrba

Další citát je o Hranici Temnoty:
"Chtěl jsem od někoho pomoci, chtěl jsem něco více! Překročil jsem hranici a nemohu jíti zpět. Jsem odpadlík..."
Filip Vrba

Zatím nepojmenovaný citát:
"Když se tak zakoukáme, tak někdy je tak vše prázdné, jen jsme sami, nikdo nám nepomůže. Někdy si myslíme že jsme jiní než ostatní a říkáme si, co tady vůbec děláme..."
Filip Vrba

Citát Vrchol Nebes:
"Jen tak člověk nevnímá tu krásu, této naší nádherné přírody. Démony a andělé... Přijmu tvou ruku, pokud mi ji z vrcholku podáš skrz toho světa. Do zářícího světla, kde malé květinky touží po slunečním svitu. Čelní světla se odráží v tvé sítnici, stín bytosti, které normálně nevidíš, jen tvých v představách i tvém zaslíbeném snu."
Filip Vrba


INFORMACE O MNĚ


Jmenuji se Filip Vrba a je mi 24 let. Zajímám se o psychologii, filozofii a psaní literatury... Mám také další koníčky, fotografování, čtení, programování, zbraně, motorky apod.

Tento blog je založen k vyjádření mých emocí k milované osobě.
(Články mohou být založeny na skutečných i vymyšlených příbězích.)

Kontakt:
Gmail - tlopik600@gmail.com

Další stránky: